Správná odpověď na otázku z měsíce října byla CHRYSLER 300C. Z došlých správných odpovědí byli vylosováni 3 výherci, kterým tentokrát poskytneme slevu 10% z ceny nákupu nad 1000 Kč a k tomu navíc dopravu zdarma. Samozřejmě přidáme i nějaké propagační předměty. Vylosovaní výherci již byli informováni emailem.

Protože se blíží Vánoce rozhodli jsme se nabídnout Vám atraktivnější ceny, ale i těžší otázky. Počínaje touto soutěží se bude soutěžní otázka skládat ze dvou částí. První část zůstane stejná jako dosud a to poznání modelu a výrobce z části obrázku a k tomu přibyde druhá část a to odpověď na zadanou otázku. Pouze obě správné odpovědi Vás posunou do losování.

Otázka č. 1 - motor jakého modelu a od kterého výrobce je na obrázku?

Otázka č. 2 - Hotel Petr Bezruč, jeden z generálních partnerů ankety Model roku se nachází v jaké nadmořské výšce?

 

Tak se snažte a nenechávejte vyhrávat ostatní.

Odpověď na dnešní otázky zasílejte do 30. 11.  2005
na adresu:
  soutez@svetmodelu.cz

Pravidla:
a) 1 osoba může poslat pouze 1 odpověď. Z jedné mailové adresy může přijít pouze jedna odpověď. Při porušení tohoto bodu, budou všechny odpovědi vyhodnoceny jako nesprávné a budou vyřazeny.
b) Ze všech správných odpovědí bude vylosován výherce. Oznámení o výhře bude zasláno na mailovou adresu, ze které byla odeslána odpověď a zveřejněno na těchto stránkách.
c) Výherce souhlasí se zveřejněním svých iniciál a města, ze kterého pochází na těchto stránkách (např. J.Z. z Ostravy).
d) Výhry a výhody z výher nejsou právně vymahatelné.
e) Soutěže se nesmí zúčastnit zaměstnanci firmy BOALLGET a jejich rodinní příslušníci.

A o co hrajeme? O propagační předměty a poukázky na slevu.

Malá nápověda na závěr, model je samozřejmě z naší nabídky na těchto stránkách.


Pokud Vám soutěž připadá příliš těžká nebo nezajímavá, rád se budu zaobírat Vašimi návrhy jak soutěž vylepšit, které mi můžete posílat na
soutez@svetmodelu.cz .

Aby se Vám lépe přemýšlelo, doporučuji otevřít si láhev dobrého vína, které zakoupíte třeba na www.vinomarket.cz