Vzhledem k množství práce na anketě jsem se dostal k vyhodnocení soutěže ze září až teď. Správná odpověď byla samozřejmě CADILLAC V16 1933. I přesto, že stejný úkol byl zadán již podruhé, přišlo velmi velké množství špatných odpovědí a poměrně malé množství správných. Z došlých správných odpovědí byli vylosováni 3 výherci, kerým tentokrát poskytneme slevu 10% z ceny nákupu nad 1000 Kč a k tomu navíc dopravu zdarma. Samozřejmě přidáme i nějaké propagační předměty.

Výherci již byli informováni mailem a jsou to J.K. Uničov, V.V. Karlovy Vary, Z.N. Zlín.
Výhru můžete uplatnit do 30.11.2005.

A teď soutěž na měsíc září, stačí když poznáte z detailu model auta a výrobce modelu. Abyste nemuseli prohlížet všechny články, nedáváme tentokrát výřez, ale pouze vše říkající charakteristický detail.

Tak se snažte a nenechávejte vyhrávat ostatní.

Odpověď na dnešní otázku zasílejte do 31. 10.  2005
na adresu:
  soutez@svetmodelu.cz

Pravidla:
a) 1 osoba může poslat pouze 1 odpověď. Z jedné mailové adresy může přijít pouze jedna odpověď. Při porušení tohoto bodu, budou všechny odpovědi vyhodnoceny jako nesprávné a budou vyřazeny.
b) Ze všech správných odpovědí bude vylosován výherce. Oznámení o výhře bude zasláno na mailovou adresu, ze které byla odeslána odpověď a zveřejněno na těchto stránkách.
c) Výherce souhlasí se zveřejněním svých iniciál a města, ze kterého pochází na těchto stránkách (např. J.Z. z Ostravy).
d) Výhry a výhody z výher nejsou právně vymahatelné.
e) Soutěže se nesmí zúčastnit zaměstnanci firmy BOALLGET a jejich rodinní příslušníci.

A o co hrajeme? O propagační předměty a poukázky na slevu.

Malá nápověda na závěr, model je samozřejmě z naší nabídky na těchto stránkách.

Nezapomeňte také hlasovat v anketě model roku, pořadí v některých kategoriích je dost vyrovnané, může rozhodnout i Váš hlas!


Pokud Vám soutěž připadá příliš těžká nebo nezajímavá, rád se budu zaobírat Vašimi návrhy jak soutěž vylepšit, které mi můžete posílat na
soutez@svetmodelu.cz .

Aby se Vám lépe přemýšlelo, doporučuji otevřít si láhev dobrého vína, které zakoupíte třeba na www.vinomarket.cz