Vážení návštěvníci těchto stránek, Vážení zákazníci, sběratelé a příznivci modelů, jak jsem již avízoval v měsíci srpnu, máme pro Vás malé překvapení. Vlivem velkého množství nového zboží, za což děkujeme výrobcům a velkého množství Vašich objednávek, za což děkujeme Vám, došlo k mírnému zdržení tohoto překvapení, a tak dnes už nastala ta chvíle, kdy Vám toto překvapení představíme.

 
Ten otazník přes zakryté auto neznamená, že toto je naše nová soutěž, i když by sice mohla, ale s tak lehkou otázkou bych Vás neobtěžoval, je to úplně něco úplně jiného. Protože si Vás jako zákazníků a návštěvníků našich stránek velice vážíme a již dlouho jsme pro Vás kromě nabídky zboží nic neudělali, připravili jsme ve spolupráci s firmou Hobby Shop s.r.o. a dalšími partnery zcela ojedinělou akci jak v České republice, tak pokud vím i ve světě.


Tímto si dovolujeme vyhlásit

0. ročník ankety

" MODEL ROKU "


Zcela dle svého úsudku si nominujte a následně zvolte pro Vás ten "nej" model, nejsou zde žádné nominace výrobců ani dovozců, kteří by nominovali to co sami potřebují, ani měřítka typu cena/výkon, natož hodnocení nějaké poroty, záleží pouze na Vašem úsudku co nominujete a co se Vám líbí nebo nelíbí. Samozřejmě trochu pořádku musí být, nelze přece porovnávat jablka s hruškama a tak jsme pár kategorií dle měřítka a ceny modelů vytvořili, ale stejně tak máte i kategorii absolutní. A protože víme, že Vás trápí i jiné problémy, můžete je ventilovat veřejně a proto je tam i kategorie pro kladný i záporný čin v tomto segmentu.

Abychom Vás ještě více motivovali, připravili jsme ve spolupráci s partnery pro Vás množství velmi zajímavých cen a pokud nám trochu pomůžete s propagací akce ve svém okolí, či mezi svými známými, čímž podpoříte účast v anketě, zcela jistě přibudou ceny další. Každý týden mohou někteří z Vás získat nějakou cenu a o ty nejlepší ceny si to několik z Vás, kteří budou mít štěstí při losování rozdá na společenském večeru při slavnostním vyhlášení výsledků ankety.Bližší informace a pravidla ankety najdete na

www.modelroku.cz

nebo můžete kliknout na banner
Tato anketa byla vytvořena pro Vás všechny  co se zajímají o svět modelů a tak záleží jen na Vás jak bude úspěšná, předem Vám děkujeme za Vaši účast v nominačním kole a za Vaše hlasy a přejeme Vám mnoho štěstí při losování.

 P.S. Pokud nám chcete a můžete pomoci s organizací a propagací této ankety, popř. pokud byste chtěli věnovat další ceny pro hlasující, nabízíme Vám za to reklamu na našich stránkách nebo i jiné služby dle dohody. V případě zájmu pište na e-mail ivo.borsky@boallget.cz nebo volejte na 596240294 v době 7,30-15,00.