Minichamps předobjednávka sběratelské kolekce Ayrton Senna Collection 1:18 2012, pouze do 19.8. 2011 8,00 hodin!

  

 

 Na rok 2012 připravila firma Minichamps reedici velice oblíbené kolekce Ayrton Senna Collection v měřítku 1:18, která je již několik let vyprodána.

Využijte této příležitosti k doplnění nebo založení sbírky modelů vozů, které pilotoval jeden z nejlepších jezdců formule 1 v historii tohoto serilálu.

Ayrton Senna (1960 - 1994) debutoval v seriálu formule 1 v roce 1984 a během svého účinkování v seriálu Formule 1 pilotoval vozy stájí Toleman, Lotus, McLaren a Williams a stal se v letech 1988, 1990 a 1991 mistrem světa. Za svoji kariéru vyhrál 41 Velkých cen, 80x stál na stupních vítězů, 65x získal Pole Positin,  zajel 19 nejrychlejších kol v závodě a celkem se zůčastnil 162 závodů GP. Ayrton Senna tragicky zahynul při Grand Prix San Marina 1994.

Využijte této mimořádné příležitost k založení či doplnění své sbírky, jelikož Ayrton Senna má nezastupitelenou pozici v historii Formule 1.

 

Postup pro zaslání předobjednávky:

 

1) Stáhněte si seznam modelů ( PreOrder) a uložte ho na pevný disk Vašeho počítače.

 

Minichamps Senna Collection 2012 pre order

 

2) Otevřete seznam modelů a vyplňte požadované počty kusů ve sloupci ORDER PCS. (ne vedle!!!), tabulku nijak nezkracujte ani neměňte počet řádků, po vyplnění znovu uložte na disk.

3) Seznam modelů vložte do emailové zprávy jako přílohu na zašlete emailem na adresu ivo.borsky@boallget.cz do 8:00 hodin dne 19.8.2011 !!! Po tomto termínu již bohužel nebude možno zaslané předobjednávky zpracovat. Uvedtě laskavě také své jméno a příjmení pro Vaši identifikaci. Nepodepsané předobjednávku bohužel nemohou být dále zpracovávány.

4) Děkujeme Vám za projevenou důvěru.

 

 

Pravidla pro předobjednávky:

1) Zákazník (objednavající) řádně přebírá zásilky a nemá splatný závazek vůči naší firmě.

2) Předobjednávka se považuje za závaznou a zákazník (objednávající) se zavazuje k odebrání objednaného zboží.

3) Jakékoliv zpoždění dodání zboží naší firmou od doby uvedení zboží na trh výrobcem (dodavatelem) se považuje za bezpředmětné a není důvodem k stornu objednávky.

4) Při neodebrání zboží z předobjednávky zákazníkem nebude již od tohoto zákazníka žádná další předobjednávka přijata.

5) V případě, že zboží dojde v množství menším než bylo objednáno, budou předobjednávky vykrývány dle pořadí v jakém byly doručeny.

6) Firma BOALLGET není v žádném případě zodpovědná za termíny uvedení zboží na trh výrobcem ani za množství zboží výrobcem dodané.

7) Odesláním předobjednávky dává objednávající souhlas s Pravidly pro objednávky. Pokud nesouhlasíte předobjednávku nezasílejte! 

 

 

Znáte z reklamy, televize nebo kina:

Cars, Disney, VALL-I, Puzzleball, Batman, High School, Medvídek PÚ, Asterix, Nemo, Sněhurka, BEN 10, Persil, Ariel, Lanza, Pronto, Silan, Lenor, Hannah Montana, Pokémon, my baby, GORMITI