Spark models předobjednávka červenec 2011 další modely, pouze do 18.7. 2011 8,00 hodin

Postup pro zaslání předobjednávky:

 

1) Stáhněte si seznam modelů ( PreOrder) a uložte ho na pevný disk Vašeho počítače.

PreOrder Form Spark models July 2011 A

PreOrder Form Spark Models July 2011 B

 

2) Otevřete seznam modelů a vyplňte požadované počty kusů ve sloupci QUANTITY, tabulku nijak nezkracujte ani neměňte počet řádků, po vyplnění znovu uložte na disk.

3) Seznam modelů vložte do emailové zprávy jako přílohu na zašlete emailem na adresu ivo.borsky@boallget.cz do 08:00 hodin dne 18.7.2011 !!! Po tomto termínu již bohužel nebude možno zaslané předobjednávky zpracovat. Uvedtě laskavě také své jméno a příjmení pro Vaši identifikaci. Nepodepsané předobjednávku bohužel nemohou být dále zpracovávány.

4) Děkujeme Vám za projevenou důvěru.

 

Pravidla pro předobjednávky:

1) Zákazník (objednavající) řádně přebírá zásilky a nemá splatný závazek vůči naší firmě.

2) Předobjednávka se považuje za závaznou a zákazník (objednávající) se zavazuje k odebrání objednaného zboží.

3) Jakékoliv zpoždění dodání zboží naší firmou od doby uvedení zboží na trh výrobcem (dodavatelem) se považuje za bezpředmětné a není důvodem k stornu objednávky.

4) Při neodebrání zboží z předobjednávky zákazníkem nebude již od tohoto zákazníka žádná další předobjednávka přijata.

5) V případě, že zboží dojde v množství menším než bylo objednáno, budou předobjednávky vykrývány dle pořadí v jakém byly doručeny.

6) Firma BOALLGET není v žádném případě zodpovědná za termíny uvedení zboží na trh výrobcem ani za množství zboží výrobcem dodané.

7) Odesláním předobjednávky dává objednávající souhlas s Pravidly pro objednávky. Pokud nesouhlasíte předobjednávku nezasílejte!

 

 

 

 

 

Znáte z reklamy, televize nebo kina:

Cars, Disney, VALL-I, Puzzleball, Batman, High School, Medvídek PÚ, Asterix, Nemo, Sněhurka, BEN 10, Persil, Ariel, Lanza, Pronto, Silan, Lenor, Hannah Montana, Pokémon, my baby, GORMITI