Úvodní stránka BoallgetÚvodní stránka Boallget
Počet položek:
0 Ks
Hodnota nákupu:
0 Kč

  

   Soutěž Světa modelů patra Hračky a hry o stavebnici BLOCO

Autor: IVO BORSKÝ      Zadáno: 27.11.2010 15:31:32

Seznamte se s novinkou v naší nabídce stavebnicemi BLOCO ( zde nebo zde) a zodpovězte správně na jednoduchou správně na soutěžní otázku a při troše štěstí při losování může být  jedna ze stavebnic BLOCO Vaše.

Soutěžní otázka: Ve kterém státě se vyrábí stavebnice BLOCO?

Nemusíte samozřejmě čekat na losování, ale můžete si stavebnici zakoupit již nyní v našem online shopu.  případě dočasného vyprodání nezoufejte, další zásilku očekáváme za 1-2 týdny.

 

 

 

Prohlédněte si také aktuální nabídku vánočního zboží, vánoce se blíží:

 

adventní kalendáře, betlémy

dárkové vánoční tašky

stolní kalendáře

nástěnné kalendáře

diáře

Samozřejmě stále můžete zakoupit i přes blížící se vánoce velké množství dostupných modelů v našem on-line shopu.

Nevíte si rady s vánočními dárky, náš tip je: modely aut, různé značky a druhy puzzle, Gormiti, Pokémon, Šmoulové, Hello Kitty, ovečka Shaum, stavebnice Cobi, stavebnice Cogo, stavebnice Megabloks, stavebnice Bloco, Smoby , Hannah Montana a třeba i penály, pastelky a mnoho dalšího at již z hraček a nebo i ze sekce drogerie.

 

Upozornění pro návštěvníky přicházející z jiných webů: jelikož u některých soutěží uveřejněnovaných na tomto webu rozhoduje i rychlost odpovědi, může se stát, že pokud nanavštěvujete tyto stránky pravidelně a nebo pouze přicházíte z webů, kde byla annonce soutěže, že přijdete o šanci na výhru díky tomu, že prostě někdo byl rychlejší neboť se o soutěži dozvěděl dříve. Jelikož nejsme schopni zajistit ohlášení soutěže na webech, které se soutěžemi zabývají v jednotný datum i čas můžete být díky tomu poněkud v nevýhodě. Jediné řešení jak se dovědět o vyhlášení soutěže včas, ale i o novinkách na tomto webu je přihlásit se k odběru novinek emailem. Přihlášení provedete vložením Vašeho emailu do boxu "Novinky do mailu" na těchto stránkách nebo v shopu. Zasílání novinek můžete kdykoliv zrušit.

 

 

 

Tak se snažte a nenechávejte vyhrávat ostatní

Odpověď na dnešní otázku zasílejte mailem do 12.12. 2010
pouze na adresu: soutez09@svetmodelu.cz
a do předmětu uveďte "Soutěž",
nepište do mailu s odpovědí žádné jiné zprávy či dotazy a hlavně si řádně přečtěte pravidla soutěže

Pravidla soutěže:
a) 1 osoba může poslat pouze 1 odpověď a musí být podepsaná iniciálami jména s uvedením místa bydliště. Z jedné mailové adresy může přijít pouze jedna odpověď. Při porušení tohoto bodu, budou všechny odpovědi vyhodnoceny jako nesprávné a budou vyřazeny.
b) Ze všech správných odpovědí bude vylosován výherce. Oznámení o výhře bude zasláno na mailovou adresu, ze které byla odeslána odpověď.
c) Výhry a výhody z výher nejsou právně vymahatelné.
d) Soutěže se nesmí zúčastnit zaměstnanci firmy BOALLGET a jejich rodinní příslušníci.
e) Výhra ze soutěže může být zaslána pouze na adresu v České republice.

POZOR - je nutné dodržovat pravidla soutěže, zejména bod 1. !!!!

 

 
 
 

Diskuse


Pro vstup do diskuse je nutno se nejdříve přihlásit !


Fulltextové hledání

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 1

Počet hlasujících: 1

Novinky emailem

© 2004-2018 BOALLGET - Všechna práva vyhrazena © BOALLGET , Heřmanická 1469/47 , 71000 Slezská Ostrava, IČO: 11194961, Tel/Fax: +420596240294 UPOZORNĚNÍ:Veškerý obsah těchto stránek je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a příslušnými ustanoveními obchodního zákoníku. Věškeré texty, fotografie a jiná díla zde uvedené jsou chráněny každé zvlášť i včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu firmy BOALLGET je výslovně zakázáno jejich kopírovaní, tisknutí či jiné šíření jakýmkoliv způsobem. Některé části obsahují skryté ochranné prvky, které mohou být využity v trestním nebo občanskoprávním řízením proti neoprávněným osobám!!!
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.TOPlist TOPlist TOPlist