Úvodní stránka BoallgetÚvodní stránka Boallget
Počet položek:
0 Ks
Hodnota nákupu:
0 Kč

  

   Soutěž www.svet-modelu.cz patra Hračky a hry, odd. GORMITI

Autor: IVO BORSKÝ      Zadáno: 05.09.2010 20:32:41

Seznamte se s naší nabídkou hraček na patře Hračky a hry , oddělení GORMITI, kde najdete i odpověď na jednoduchou otázku.

GORMITI FINAL EVOLUTION

 

Soutěžní otázka: Kolik nových bojovníků obsahuje zatím poslední série Gormitů Final Evolution?

Možnosti:  A   44 bojovníků
                  B   64 bojovníků
                  C   84 bojovníků

Správnou odpověď zašlete do 30. 9. 2010 SMS na číslo

903 33 10
ve tvaru

SMD T9 PISMENO SPRAVNE ODPOVEDI JMENO, PRIJMENI, ADRESA

 

 SMS včetně mezer může mit max.160 znaku. 

 

Cena jedné SMS je 10 Kč s DPH. Technicky zajištuje Airtoy a.s., infolinka 602 777 555,

provozovatel Ivo Borský - BOALLGET,

www.premiumservice.cz

a jedno z balení Gormiti Final Evolution 3+1 může být Vaše. Čím více správných SMS pošlete, tím větší bude Vaše naděje na výhru. Výherce uveřejníme na naších stránkách.

 

Nemusíte samozřejmě čekat na výsledky soutěže, můžete si Gormity zakoupit již nyní.

 

Upozornění pro návštěvníky přicházející z jiných webů: jelikož u některých soutěží uveřejněnovaných na tomto webu rozhoduje i rychlost odpovědi, může se stát, že pokud nanavštěvujete tyto stránky pravidelně a nebo pouze přicházíte z webů, kde byla annonce soutěže, že přijdete o šanci na výhru díky tomu, že prostě někdo byl rychlejší neboť se o soutěži dozvěděl dříve. Jelikož nejsme schopni zajistit ohlášení soutěže na webech, které se soutěžemi zabývají v jednotný datum i čas můžete být díky tomu poněkud v nevýhodě. Jediné řešení jak se dovědět o vyhlášení soutěže včas, ale i o novinkách na tomto webu je přihlásit se k odběru novinek emailem. Přihlášení provedete vložením Vašeho emailu do boxu "Novinky do mailu" na těchto stránkách nebo v shopu. Zasílání novinek můžete kdykoliv zrušit.

 

Vstupte na Toyota USA

Tak se snažte a nenechávejte vyhrávat ostatní

Pravidla soutěže:
a) Výhra ze soutěže může být zaslána pouze na adresu v České republice.

POZOR - je nutné dodržovat pravidla soutěže, zejména bod 1. !!!!

 

 

 

 
 

Diskuse


Pro vstup do diskuse je nutno se nejdříve přihlásit !


Fulltextové hledání

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 3,67

Počet hlasujících: 3

Novinky emailem

© 2004-2018 BOALLGET - Všechna práva vyhrazena © BOALLGET , Heřmanická 1469/47 , 71000 Slezská Ostrava, IČO: 11194961, Tel/Fax: +420596240294 UPOZORNĚNÍ:Veškerý obsah těchto stránek je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a příslušnými ustanoveními obchodního zákoníku. Věškeré texty, fotografie a jiná díla zde uvedené jsou chráněny každé zvlášť i včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu firmy BOALLGET je výslovně zakázáno jejich kopírovaní, tisknutí či jiné šíření jakýmkoliv způsobem. Některé části obsahují skryté ochranné prvky, které mohou být využity v trestním nebo občanskoprávním řízením proti neoprávněným osobám!!!
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.TOPlist TOPlist TOPlist