Spark models předobjednávka konec roku 2010.

Spark models předobjednávka konec roku 2010. Asi letos poslední předobjednávka modelů Spark. Je zde několik zajímavých modelů, takže neváhejte a hlavně nevyčkávejte, Vaše objednávky po termínu nemusí být přijaty a nebo vyřízeny.

 

Postup pro zaslání předobjednávky:

1) Stáhněte si seznam modelů a uložte ho na pevný disk Vašeho počítače

2) Otevřete seznam modelů a vyplňte požadované počty kusů ve sloupci ORDER, tabulku nijak nezkracujte ani neměňte počtu řádků, po vyplnění znovu uložte na disk.

3) Seznam modelů vložte do emailové zprávy jako přílohu na zašlete emailem na adresu ivo.borsky@boallget.cz do 12,00 hodin dne 7. 9. 2010!!!

4) Děkujeme Vám za projevenou důvěru.

 

Seznam modelů Spark Models konec roku 2010

 

Po zkušenostech z letošních předchozích objednávek si dovolujeme upozornit, že výrobce evidentně uplatňuje pravidlo "Kdo dřív přijde, ten dřív mele", takže doobjednávání zboží po výše uvedeném termínu je značně problematické a bez jakékoliv garance.

Pravidla pro předobjednávky:

1) Zákazník (objednavatel) řádně přebírá zásilky a nemá splatný závazek vůči naší firmě.

2) Předobjednávka se považuje za závaznou a zákazník se zavazuje k odebrání objednaného zboží.

3) Jakékoliv zpoždění dodání zboží naší firmou od doby uvedení zboží na trh výrobcem (dodavatelem) se považuje za bezpředmětné a není důvodem k stornu objednávky.

4) Při neodebrání zboží z předobjednávky zákazníkem nebude již od tohoto zákazníka žádná další předobjednávka přijata.

5) V případě, že zboží dojde v množství menším než bylo objednáno, budou předobjednávky vykrývány dle pořadí v jakém byly doručeny.

6) Firma BOALLGET není v žádném případě zodpovědná za termíny uvedení zboží na trh výrobcem ani za množství zboží výrobcem dodané.

 

 

 

 

 

Znáte z reklamy, televize nebo kina:

Cars, Disney, VALL-I, Puzzleball, Batman, High School, Medvídek PÚ, Asterix, Nemo, Sněhurka, BEN 10, Persil, Ariel, Lanza, Pronto, Silan, Lenor, Hannah Montana, Pokémon, my baby, GORMITI