Úvodní stránka BoallgetÚvodní stránka Boallget
Počet položek:
0 Ks
Hodnota nákupu:
0 Kč

  

   Soutěž www.svet-modelu.cz patra Zahrada a domov

Autor: IVO BORSKÝ      Zadáno: 04.07.2010 16:50:50

Seznamte se s naší nabídkou nadměrných pánských oděvů a nadměrných dámských oděvů s sekci Nadměrná pánská móda a Nadměrná dámská móda na patře Zahrada a domov. V detailu některé položky Nadměrné pánské módy nebo nadměrné dámské módy naleznete soutěžní otázku.

Stačí správně odpovědět a mít trochu štěstí při losování a poukaz na nákup zboží v hodnotě 1000 Kč může být Váš. Odesláním více správných odpovědí zvýšíte svou naději na výhru.

Poukaz vyhrává paní E. H. z Vítkova. Gratulujeme!

 

Dodáváme pánské a dámské kvalitní oděvy v nadměrných velikostech od 2XL až po 7XL. 

 

Upozornění pro návštěvníky přicházející z jiných webů: jelikož u některých soutěží uveřejněnovaných na tomto webu rozhoduje i rychlost odpovědi, může se stát, že pokud nanavštěvujete tyto stránky pravidelně a nebo pouze přicházíte z webů, kde byla annonce soutěže, že přijdete o šanci na výhru díky tomu, že prostě někdo byl rychlejší neboť se o soutěži dozvěděl dříve. Jelikož nejsme schopni zajistit ohlášení soutěže na webech, které se soutěžemi zabývají v jednotný datum i čas můžete být díky tomu poněkud v nevýhodě. Jediné řešení jak se dovědět o vyhlášení soutěže včas, ale i o novinkách na tomto webu je přihlásit se k odběru novinek emailem. Přihlášení provedete vložením Vašeho emailu do boxu "Novinky do mailu" na těchto stránkách nebo v shopu. Zasílání novinek můžete kdykoliv zrušit.

 

Vstupte na Toyota USA

Tak se snažte a nenechávejte vyhrávat ostatní. Čím více pošlete správných odpovědí, tím bude větší Vaše naděje na výhru.

Pravidla soutěže:
a) 1 osoba může poslat libovolný počet odpovědí.
b) Ze všech správných odpovědí bude vylosován výherce. Oznámení o výhře bude zveřejněno na našich stránkách po skončení soutěže.
c) Výhry a výhody z výher nejsou právně vymahatelné.
d) Soutěže se nesmí zúčastnit zaměstnanci firmy BOALLGET a jejich rodinní příslušníci.
e) Výhra ze soutěže může být zaslána pouze na adresu v České republice.

 

 

 

 

 
 

Diskuse


Pro vstup do diskuse je nutno se nejdříve přihlásit !


Fulltextové hledání

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0

Počet hlasujících: 0

Novinky emailem

© 2004-2018 BOALLGET - Všechna práva vyhrazena © BOALLGET , Heřmanická 1469/47 , 71000 Slezská Ostrava, IČO: 11194961, Tel/Fax: +420596240294 UPOZORNĚNÍ:Veškerý obsah těchto stránek je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a příslušnými ustanoveními obchodního zákoníku. Věškeré texty, fotografie a jiná díla zde uvedené jsou chráněny každé zvlášť i včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu firmy BOALLGET je výslovně zakázáno jejich kopírovaní, tisknutí či jiné šíření jakýmkoliv způsobem. Některé části obsahují skryté ochranné prvky, které mohou být využity v trestním nebo občanskoprávním řízením proti neoprávněným osobám!!!
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.TOPlist TOPlist TOPlist