HTTP Status 404 - Page Not Found
Úvodní stránka BoallgetÚvodní stránka Boallget
Počet položek:
0 Ks
Hodnota nákupu:
0 Kč

  

   Mezinárodní den dětí s www.svet-modelu.cz

Autor: IVO BORSKÝ      Zadáno: 19.05.2010 19:32:10

Blíží se 1. června, což pro děti znamená, že se blíží Mezinárodní den dětí a většina dětí se v tento den těší třeba na návštěvu kina, ZOO, cukrárny, ale třeba i na novou hračku.

Mezinárodní den dětí s www.svet-modelu.cz

Jelikož bychom Vám rádi přispěli ke zdárné oslavě tohoto dětského svátku dovolíme si Vám nabídnout slevu 10% na veškeré zboží z pater "Puzzle", "Sběratelské figurky" a "Hračky a hry". 

Pro poskytnutí slevy stačí provézt v on-line shopu objednávku v termínu 19. 5. - 26. 5. 2010 a do poznámky v objednávce uvézt heslo "Den dětí" a pak se již jen těšit na balíček.

 


 

 
 

Diskuse


Pro vstup do diskuse je nutno se nejdříve přihlásit !


Fulltextové hledání

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0

Počet hlasujících: 0

Novinky emailem

© 2004-2018 BOALLGET - Všechna práva vyhrazena © BOALLGET , Heřmanická 1469/47 , 71000 Slezská Ostrava, IČO: 11194961, Tel/Fax: +420596240294 UPOZORNĚNÍ:Veškerý obsah těchto stránek je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a příslušnými ustanoveními obchodního zákoníku. Věškeré texty, fotografie a jiná díla zde uvedené jsou chráněny každé zvlášť i včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu firmy BOALLGET je výslovně zakázáno jejich kopírovaní, tisknutí či jiné šíření jakýmkoliv způsobem. Některé části obsahují skryté ochranné prvky, které mohou být využity v trestním nebo občanskoprávním řízením proti neoprávněným osobám!!!
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.TOPlist TOPlist TOPlist