HTTP Status 404 - Page Not Found
Úvodní stránka BoallgetÚvodní stránka Boallget
Počet položek:
0 Ks
Hodnota nákupu:
0 Kč

  

   Dny IXO MODELS a SPARK MODELS a slavte s námi

Autor: IVO BORSKÝ      Zadáno: 19.05.2010 18:23:54

 Bohužel v důsledku výbuchu islandské sopky došlo k určitému zpoždění novinek Ixo Models, Spark Models a Bizarre, tak bychom Vám to chtěli nějakým způsobem to nekonečné čekání vynahradit. Vzhledem k velkému zájmu při minulých dnech IXO Models jsme se rozhodli tuto akci zopakovat a přidat do ní i modely Spark Models a Bizarre.  A protože pokračují naše oslavy výročí založení firmy bude mít akce poněkud volnější pravidla.

Pravidla akce:

V případě, že si objednáte v období od 19. 5. 2010 do 23. 5. 2010 i pouze jenom jediný model nebo více modelů  z nové zásilky IXO Models, Spark Models a Bizarre  vložené do shopu dne 19. 5. 2010, můžete si k této objednávce ještě objednat libovolný počet starších modelů IXO Models, Spark Models, Bizarre a Red Line Models se slevou 10%.

 

Nárok na slevu vzniká po vložení hesla "Dny IXO" do poznámky v objednávce.

Z došlých, převzatých a zaplacených objednávek budou vylosování 3 zákazníci, kteří obdrží zajímavou odměnu a současně bude vyhodnocena a odměněna nejvyšší zaplacená objednávka.

Tato akce platí pouze pro objednávky došlé ode dne 19. 5. 2010 do 23. 5. 2010 a nelze ji kombinovat s jinými akcemi a slevami.

 

 

 

 

 


KADEN:Totální doprodej civilních modelů Škoda v měřítku 1:87 a 1:43,
slevy až 59%!!!
Znáte z reklamy, televize nebo kina:
Cars, Disney, VALL-I, Puzzleball,
Batman, High School, Medvídek PÚ, Asterix, Nemo, Sněhurka, BEN 10Persil, Ariel, Lanza, Pronto, Silan, Lenor, Hannah Montana, Pokémon.........

 
 

Diskuse


Pro vstup do diskuse je nutno se nejdříve přihlásit !


Fulltextové hledání

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0

Počet hlasujících: 0

Novinky emailem

© 2004-2018 BOALLGET - Všechna práva vyhrazena © BOALLGET , Heřmanická 1469/47 , 71000 Slezská Ostrava, IČO: 11194961, Tel/Fax: +420596240294 UPOZORNĚNÍ:Veškerý obsah těchto stránek je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a příslušnými ustanoveními obchodního zákoníku. Věškeré texty, fotografie a jiná díla zde uvedené jsou chráněny každé zvlášť i včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu firmy BOALLGET je výslovně zakázáno jejich kopírovaní, tisknutí či jiné šíření jakýmkoliv způsobem. Některé části obsahují skryté ochranné prvky, které mohou být využity v trestním nebo občanskoprávním řízením proti neoprávněným osobám!!!
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.TOPlist TOPlist TOPlist