Vzhledem k Vámi velice dobře přijaté možnosti předobjednávky modelů Spark Models přinášíme Vám tuto možnost i nyní z právě obdrženého seznamu výroby červenec, srpen 2010 modelů Spark models v měřítcích 1:43, 1:87 a 1:18.

 

Postup pro zaslání předobjednávky:

1) Stáhněte si seznam modelů a uložte ho na pevný disk Vašeho počítače

2) Otevřete seznam modelů a vyplňte požadované počty kusů ve sloupci ORDER, tabulku nijak nezkracujte ani neměňte počtu řádků, po vyplnění znovu uložte na disk.

3) Seznam modelů vložte do emailové zprávy jako přílohu na zašlete emailem na adresu ivo.borsky@boallget.cz do 7,00 hodin dne 19. 5. 2010!!!

4) Děkujeme Vám za projevenou důvěru.

 

Seznam modelů Spark Models v měřítku 1:43

Seznam modelů Spark Models v měřítku 1:87 a 1:18

 

Pravidla pro předobjednávky:

1) Zákazník (objednavatel) řádně přebírá zásilky a nemá splatný závazek vůči naší firmě.

2) Předobjednávka se považuje za závaznou a zákazník se zavazuje k odebrání objednaného zboží.

3) Jakékoliv zpoždění dodání zboží naší firmou od doby uvedení zboží na trh výrobcem (dodavatelem) se považuje za bezpředmětné a není důvodem k stornu objednávky.

4) Při neodebrání zboží z předobjednávky zákazníkem nebude již od tohoto zákazníka žádná další předobjednávka přijata.

5) V případě, že zboží dojde v množství menším než bylo objednáno, budou předobjednávky vykrývány dle pořadí v jakém byly doručeny.

6) Firma BOALLGET není v žádném případě zodpovědná za termíny uvedení zboží na trh výrobcem ani za množství zboží výrobcem dodané.

 

 

 

 

Znáte z reklamy, televize nebo kina:

Cars, Disney, VALL-I, Puzzleball, Batman, High School, Medvídek PÚ, Asterix, Nemo, Sněhurka, BEN 10, Persil, Ariel, Lanza, Pronto, Silan, Lenor, Hannah Montana, Pokémon, my baby...