Právě jsme dostali přehled nových modelů SPARK Models, které se mají vyrábět v květnu a červnu 2010. Protože řada našich zákazníků si velmi oblíbila možnost udělat si u nás předobjednávku, přinášíme Vám tuto možnost i nyní.

 

Seznam modelů si můžete stáhnout  - ZDE -

Obrázky modelů najdete  - ZDE-

 

 

V případě, že máte zájem o předobjednávku je třeba ji zaslat na výše uvedeném seznamu do 22.3.2010.

Postup pro zaslání předobjednávky:

1) Stáhněte si seznam modelů a uložte ho na pevný disk Vašeho počítače

2) Otevřte seznam modelů a vyplňte požadované počty kusů ve sloupci ORDER, tabulku nijak nezkracujte ani neměňte počtu řádků, po vyplnění znovu uložte na disk.

3) Seznam modelů vložte do emailové zprávy jako přílohu na zašlete emailem na adresu ivo.borsky@boallget.cz do 22.3.2010!!! 

4) Děkujeme Vám za projevenou důvěru.

Pravidla pro předobjednávky:

1) Zákazník (objednavatel) řádně přebírá zásilky a nemá splatný závazek vůči naší firmě.

2) Předobjednávka se považuje za závaznou a zákazník se zavazuje k odebrání objednaného zboží.

3) Jakékoliv zpoždění dodání zboží naší firmou od doby uvedení zboží na trh výrobcem (dodavatelem) se považuje za bezpředmětné a není důvodem k stornu objednávky.

4) Při neodebrání zboží z předobjednávky zákazníkem nebude již od tohoto zákazníka žádná další předobjednávka přijata.

5) V případě, že zboží dojde v množství menším než bylo objednáno, budou předobjednávky vykrývány dle pořadí v jakém byly doručeny.

6) Firma BOALLGET není v žádném případě zodpovědná za termíny uvedení zboží na trh výrobcem ani za množství zboží výrobcem dodané.

 

 

Znáte z reklamy, televize nebo kina:

 Cars, Disney, VALL-I, Puzzleball, Batman, High School, Medvídek PÚ, Asterix, Nemo, Sněhurka, BEN 10, Persil, Ariel, Lanza, Pronto, Silan, Lenor, Hannah Montana, Pokémon, my baby...