HTTP Status 404 - Page Not Found
Úvodní stránka BoallgetÚvodní stránka Boallget
Počet položek:
0 Ks
Hodnota nákupu:
0 Kč

  

   Stavebnice COGO - novinka v naší nabídce a soutěž

Autor: IVO BORSKÝ      Zadáno: 14.02.2010 16:32:43

Stavebnice COGO jsou další ze stavebnic, které pomocí kostek různých tvarů, funkcí a barev vytváří stavebnice, které významně rozvíjí dětskou fantazii a tvořivost.

Stavebnice COGO jsou zdravotně nezávádné a každá jejich část prošla všemi zkouškami a testy potřebnými pro získání certifikátu o nezávadnosti stavebnic COGO. 

Každá jednotlivá součást stavebnice COGO byla podrobena mechanickému a chemickému testu u Státního technického a zkušebního ústavu v Praze. Na základě protokolu o výsledcích  certifikace výrobku byl stavebnicím COGO udělen certifikát č. 100-019013, osvědčující shodu jejich vlastností s požadavky na nezávadnost a kvalitu dětských hraček konkretizovanými  normami:
 ČSN EN 71, část 1, vydání 2006/A3, vydání 2007
 ČSN EN 71, část 2+A1, vydání 2007
 ČSN EN 71 část 3, vydání 3, vydání 1996/A1, vydání 2001
 Vyhláškou č. 221/2004 Sb, v platném znění – bod 51, 51 a  

Stavebnice COGO chtějí splňovat požadavky a nároky dětské fantasie a jsou proto vyráběny v devíti tématických řádách a to Piráti, Hrady a zámky, Princezny, Armáda, Závody aut, Hasiči, Stavebnictví, Farma a Policie, díky čemuž obsáhnou prakticky celý rozsah dětských her a fantasie a to jak chlapců tak i dívek. Stavebnice COGO jsou plně kompatibilní s LEGEM a jinými podobnými stavebnicemi.

Soutěž o stavebnici COGO

Seznamte se s naší novou nabídkou stavebnic COGO na www.svet-modelu.cz, patro Hračky a hry a zodpovězte správně na soutěžní otázku a při troše štěstí při losování může být jedna stavebnice COGO Vaše. 

 

Soutěžní otázka: Uveďte celkový počet kostiček ze všech stavebnic COGO z naší nabídky (bez ohledu na aktuální skladovou dostupnost?

Nemusíte samozřejmě čekat na výsledky soutěže, můžete stavebnice COGO zakoupit již nyní zde .

 

Kup dva kusy a třetí máš za korunu

 

Upozornění pro návštěvníky přicházející z jiných webů: jelikož u některých soutěží uveřejněnovaných na tomto webu rozhoduje i rychlost odpovědi, může se stát, že pokud nanavštěvujete tyto stránky pravidelně a nebo pouze přicházíte z webů, kde byla annonce soutěže, že přijdete o šanci na výhru díky tomu, že prostě někdo byl rychlejší neboť se o soutěži dozvěděl dříve. Jelikož nejsme schopni zajistit ohlášení soutěže na webech, které se soutěžemi zabývají v jednotný datum i čas můžete být díky tomu poněkud v nevýhodě. Jediné řešení jak se dovědět o vyhlášení soutěže včas, ale i o novinkách na tomto webu je přihlásit se k odběru novinek emailem. Přihlášení provedete vložením Vašeho emailu do boxu "Novinky do mailu" na těchto stránkách nebo v shopu. Zasílání novinek můžete kdykoliv zrušit.

 

 

Vstupte na Toyota USA

Tak se snažte a nenechávejte vyhrávat ostatní

Odpověď na dnešní otázku zasílejte mailem do 28.2. 2010
výhradně na adresu:
soutez09@svetmodelu.cz
a do předmětu uveďte "Soutěž COGO",
nepište do mailu s odpovědí žádné jiné zprávy či dotazy a hlavně si řádně přečtěte pravidla soutěže

Pravidla soutěže:
a) 1 osoba může poslat pouze 1 odpověď a musí být podepsaná iniciálami jména s uvedením místa bydliště. Z jedné mailové adresy může přijít pouze jedna odpověď. Při porušení tohoto bodu, budou všechny odpovědi vyhodnoceny jako nesprávné a budou vyřazeny.
b) Ze všech správných odpovědí bude vylosován výherce. Oznámení o výhře bude zasláno na mailovou adresu, ze které byla odeslána odpověď.
c) Výhry a výhody z výher nejsou právně vymahatelné.
d) Soutěže se nesmí zúčastnit zaměstnanci firmy BOALLGET a jejich rodinní příslušníci.
e) Výhra ze soutěže může být zaslána pouze na adresu v České republice.

POZOR - je nutné dodržovat pravidla soutěže, zejména bod 1. !!!!

 
 

Diskuse


Pro vstup do diskuse je nutno se nejdříve přihlásit !


Fulltextové hledání

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0

Počet hlasujících: 0

Novinky emailem

© 2004-2018 BOALLGET - Všechna práva vyhrazena © BOALLGET , Heřmanická 1469/47 , 71000 Slezská Ostrava, IČO: 11194961, Tel/Fax: +420596240294 UPOZORNĚNÍ:Veškerý obsah těchto stránek je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a příslušnými ustanoveními obchodního zákoníku. Věškeré texty, fotografie a jiná díla zde uvedené jsou chráněny každé zvlášť i včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu firmy BOALLGET je výslovně zakázáno jejich kopírovaní, tisknutí či jiné šíření jakýmkoliv způsobem. Některé části obsahují skryté ochranné prvky, které mohou být využity v trestním nebo občanskoprávním řízením proti neoprávněným osobám!!!
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.TOPlist TOPlist TOPlist