HTTP Status 404 - Page Not Found
Úvodní stránka BoallgetÚvodní stránka Boallget
Počet položek:
0 Ks
Hodnota nákupu:
0 Kč

  

   Poznávací soutěž www.svet-modelu.cz na měsíc listopad 2009

Autor: IVO BORSKÝ      Zadáno: 30.11.2009 15:49:00

Správná odpověď na říjnovou otázku byla Škoda Felicia na otázku č.1 a na otázku č. 2 Škoda Superb Combi. Ze správných odpovědí byli vylosováni tito výherci, paní R. S. z Brna, pan P. U. Praha a pan L. K. Ústí nad Labem, výhercům tímto gratulujeme.

Bohužel musíme upozornit některé soutěžící, že jejich odpověď musí být jednoznačná, různé varianty jedné odpovědi i když obsahují správnou odpověď nemohou být uznány jako odpověď správná a nebudou proto zahrnuty do losování. 

Foto modelu, ze kterého byl výřez

 

Upozornění pro návštěvníky přicházející z jiných webů: jelikož u některých soutěží uveřejněnovaných na tomto webu rozhoduje i rychlost odpovědi, může se stát, že pokud nanavštěvujete tyto stránky pravidelně a nebo pouze přicházíte z webů, kde byla annonce soutěže, že přijdete o šanci na výhru díky tomu, že prostě někdo byl rychlejší neboť se o soutěži dozvěděl dříve. Jelikož nejsme schopni zajistit ohlášení soutěže na webech, které se soutěžemi zabývají v jednotný datum i čas můžete být díky tomu poněkud v nevýhodě. Jediné řešení jak se dovědět o vyhlášení soutěže včas, ale i o novinkách na tomto webu je přihlásit se k odběru novinek emailem. Přihlášení provedete vložením Vašeho emailu do boxu "Novinky do mailu" na těchto stránkách nebo v shopu. Zasílání novinek můžete kdykoliv zrušit.

A nyní otázky na měsíc listopad 2009.

Opět budou položeny dvě otázky, na postup do slosování musíte zodpovědět obě otázky správně!!!

Otázka č.1 - Určete název a typ vozu na obrázku níže?

Soutěž www.svet-modelu.cz listopad 2009

2. Otázka - Který automobil se stal Car of the Year 2010?

Tak se snažte a nenechávejte vyhrávat ostatní, správnou odpověď můžete najít na našich stránkách

Odpověď na dnešní otázku zasílejte mailem do 12.12. 2009
výhradně na adresu:
soutez09@svetmodelu.cz
a do předmětu uveďte "Poznávací soutěž",
nepište do mailu s odpovědí žádné jiné zprávy či dotazy a hlavně si řádně přečtěte pravidla soutěže

Pravidla soutěže:
a) 1 osoba může poslat pouze 1 odpověď a musí být podepsaná iniciálami jména s uvedením místa bydliště. Z jedné mailové adresy může přijít pouze jedna odpověď. Při porušení tohoto bodu, budou všechny odpovědi vyhodnoceny jako nesprávné a budou vyřazeny.
b) Ze všech správných odpovědí bude vylosován výherce. Oznámení o výhře bude zasláno na mailovou adresu, ze které byla odeslána odpověď.
c) Výhry a výhody z výher nejsou právně vymahatelné.
d) Soutěže se nesmí zúčastnit zaměstnanci firmy BOALLGET a jejich rodinní příslušníci.
e) Výhra ze soutěže může být zaslána pouze na adresu v České republice.

POZOR - je nutné dodržovat pravidla soutěže, zejména bod 1. !!!!

 

 
 
 

Diskuse


Pro vstup do diskuse je nutno se nejdříve přihlásit !


Fulltextové hledání

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0

Počet hlasujících: 0

Novinky emailem

© 2004-2018 BOALLGET - Všechna práva vyhrazena © BOALLGET , Heřmanická 1469/47 , 71000 Slezská Ostrava, IČO: 11194961, Tel/Fax: +420596240294 UPOZORNĚNÍ:Veškerý obsah těchto stránek je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a příslušnými ustanoveními obchodního zákoníku. Věškeré texty, fotografie a jiná díla zde uvedené jsou chráněny každé zvlášť i včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu firmy BOALLGET je výslovně zakázáno jejich kopírovaní, tisknutí či jiné šíření jakýmkoliv způsobem. Některé části obsahují skryté ochranné prvky, které mohou být využity v trestním nebo občanskoprávním řízením proti neoprávněným osobám!!!
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.TOPlist TOPlist TOPlist