Úvodní stránka BoallgetÚvodní stránka Boallget
Počet položek:
0 Ks
Hodnota nákupu:
0 Kč

  

   Soutěž na měsíc leden 2009 - výsledky soutěže z prosince 2008

Autor: IVO BORSKÝ      Zadáno: 18.01.2009 16:24:31

Správná odpověď na otázku z měsíce prosince FERRARI 330 LM TRI a 5.2.-10.2.2009. Ze správných odpovědí tentokrát nebylo třeba losovat, správná došla pouze jedna a to od pana S.J. z Brna, kterému tímto gratulejeme.

Níže celý obrázek, ze kterého byl výřez

 

A nyní otázky na měsíc leden 2009.

 Opět budou položeny dvě otázky, na postup do slosování musíte zodpovědět obě otázky správně!!!

Otázka č.1 - jaký model vozu je na níže?

 

 

2. Otázka - Sezona formule 1 začíná jakou velkou cenou?

 

Vstupte na Toyota USA

 

 

Tak se snažte a nenechávejte vyhrávat ostatní, model je tentokrát znova z naší nabídky, ale vzhledem k aktuální skladové dostupnosti se nemusí zobrazovat.

 

Odpověď na dnešní otázky zasílejte do 31. 1. 2009
výhradně na adresu:
soutez09@svetmodelu.cz
a do předmětu uveďte "Soutěž",
nepište do mailu s odpovědí žádné jiné zprávy a dotazy,
jelikož zprávy padají do určené složky, kterou čtu až před losováním, takže si toho nemusím všimnout, děkuji za pochopení.

Pravidla:
a) 1 osoba může poslat pouze 1 odpověď a musí být podepsaná alespoň iniciálami jména s uvedením místa bydliště. Z jedné mailové adresy může přijít pouze jedna odpověď. Při porušení tohoto bodu, budou všechny odpovědi vyhodnoceny jako nesprávné a budou vyřazeny.
b) Ze všech správných odpovědí bude vylosován výherce. Oznámení o výhře bude zasláno na mailovou adresu, ze které byla odeslána odpověď.
c) Výhry a výhody z výher nejsou právně vymahatelné.
d) Soutěže se nesmí zúčastnit zaměstnanci firmy BOALLGET a jejich rodinní příslušníci.

A o co hrajeme? O propagační předměty a poukázky na slevu.

Jelikož se množí dotazy ze Slovenska, zda bude i doprava na Slovensko zdarma, konzultovali jsme to s některými soutěžícími a rozhodli jsme, že aby se soutěžící z ČR necítili ukřivděni, že částku na dopravu mimo ČR snížíme v případě výhry o cenu tuzemské dopravy a to o 120 Kč.

POZOR - je nutné dodržovat pravidla soutěže, zejména bod 1. !!!!

Pokud Vám soutěž připadá příliš těžká nebo nezajímavá, rád se budu zaobírat Vašimi návrhy jak soutěž vylepšit, které mi můžete posílat na soutez@svetmodelu.cz .

 

 
 

KADEN:Totální doprodej civilních modelů Škoda v měřítku 1:87 a 1:43,
slevy až 59%!!!
Znáte z reklamy, televize nebo kina: Cars, Disney, VALL-I, Puzzleball,
Batman, High School, Medvídek PÚ, Asterix, Nemo, Sněhurka, BEN 10...

 
 

Diskuse


Pro vstup do diskuse je nutno se nejdříve přihlásit !


Soutěž | Autor: lambo Odpovědět 18.01.2009 19:04:43
Již potřetí se mě podařilo vyhrát v soutěži SVĚTA MODELŮ-jednou to bylo v soutěži TIPUJTE VÝSLEDKY FORMULE 1 a teď podruhé v soutěži SOUTĚŽ NA MĚSÍC... děkuji panu Borskému za výhru,mám z toho radost a pro ostatní mám přísloví :KDO NEHRAJE,NEVYHRAJE
soutěž | Autor: jirkat Odpovědět 02.03.2009 15:01:17
také se mi podařilo vyhrát a s příslovím plně souhlasím;) ještě jednou děkuji..

Fulltextové hledání

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 4

Počet hlasujících: 1

Novinky emailem

© 2004-2018 BOALLGET - Všechna práva vyhrazena © BOALLGET , Heřmanická 1469/47 , 71000 Slezská Ostrava, IČO: 11194961, Tel/Fax: +420596240294 UPOZORNĚNÍ:Veškerý obsah těchto stránek je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a příslušnými ustanoveními obchodního zákoníku. Věškeré texty, fotografie a jiná díla zde uvedené jsou chráněny každé zvlášť i včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu firmy BOALLGET je výslovně zakázáno jejich kopírovaní, tisknutí či jiné šíření jakýmkoliv způsobem. Některé části obsahují skryté ochranné prvky, které mohou být využity v trestním nebo občanskoprávním řízením proti neoprávněným osobám!!!
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.TOPlist TOPlist TOPlist