Bohužel zpracování se zdrželo díky odvolání jednoho z týmů, takže přinášíme výsledky 13. - 15. Grand Prix až nyní. Stejně tak jak byly dramatické výsledky na dráze, tak jsou dramatické i výsledky Vašeho tipování.

Výsledky tipování 13. - 15. GP sezony - ZDE - (pdf)

Celkové pořadí tipovaní najdete - ZDE - (pdf)

 

Případné reklamace počtu bodů přijímáme do 7 dnů od zveřejnění těchto výsledků!!!

 

 

Opět se potvrdilo, že ještě není nic rozhodnuto, zvláště kdy mezi Vás doslova vtrhli noví tipující, kteří docela zamíchali celkovým pořadím. Vzhledem k vyrovnanosti je vidět, že stačí jeden dobrý tip a vše bude zase jinak, tak se nerozmýšlejte a tipujte, stále máte každý i nově příchozí šanci!!!

 

 

 

 

Tímto gratulujeme prvnímu v pořadí a žádáme ho, aby se do 7 dnů od zveřejnění výsledků se přihlásil o zaslouženou cenu.

 

Nezapomeňte taky, že od pondělí 6. 10. do pátku 10. 10. můžete tipovat 16. GP sezony v Japonsku.

 

Aktuální kalendář závodů najdete - ZDE -

Aktuální seznam jezdců najdete - ZDE -

Pravidla tipování najdete - ZDE -

 

 

UPOZORNĚNÍ: Vzhledem k velkému počtu tipů a následnému hromadnému zpracování Vás upozorňujeme, abyste přesně dodržovali pravidla zvláště bod 3. a to zejména mailovou adresu, na kterou má být tip odeslán a předmět mailu. Bohužel jsme museli několik tipů vyřadit, jelikož jste je zaslali na jinou mailovou adresu, než byla udána a tím nebylo a ani nebude možné hromadné zpracování Vašeho tipu. Stejně tak je nutno dodržovat předmět mailu, může tam být pouze text Formule 1 a nic jiného, tipy s jiným předmětem nelze selektovat a tudíž nebudou zahrnuty do zpracování.