Úvodní stránka BoallgetÚvodní stránka Boallget
Počet položek:
0 Ks
Hodnota nákupu:
0 Kč

  

   Soutěž na měsíc květen - výsledky soutěže z měsíce dubna

Autor: IVO BORSKÝ      Zadáno: 18.05.2008 10:43:40

Správná odpověď na otázku z měsíce dubna je BMW 1 a anketa Model roku byla vyhlášena jako třetí v pořadí (0., 1. a 2. ročník). Jelikož u 99,5%  odpovědí byla špatně textová otázka, nebylo třeba tentokrát losovat a výhercem se stává pan Č. B., kterému tímto gratulujeme.

Obrázek, ze kterého byl výřez

 

Otázka na měsíc květen - uveďte značku a typ auta, které se pyšní tímto detailem 

 

A abyste to neměli tak jednoduché máme pro Vás ještě textovou otázku: V jakém termínu se letos jede závod 24 hodin Le Mans (auta)?

Tak se snažte a nenechávejte vyhrávat ostatní, model je tentokrát znova z naší nabídky, ale vzhledem k aktuální skladové dostupnosti se nemusí zobrazovat.

Odpověď na dnešní otázky zasílejte do 31. 5. 2008
výhradně na adresu:
soutez@svetmodelu.cz
a do předmětu uveďte "Soutěž",
nepište do mailu s odpovědí žádné jiné zprávy a dotazy,
jelikož zprávy padají do určené složky, kterou čtu až před losováním, takže si toho nemusím všimnout, děkuji za pochopení.

Pravidla:
a) 1 osoba může poslat pouze 1 odpověď a musí být podepsaná alespoň iniciálami jména s uvedením místa bydliště. Z jedné mailové adresy může přijít pouze jedna odpověď. Při porušení tohoto bodu, budou všechny odpovědi vyhodnoceny jako nesprávné a budou vyřazeny.
b) Ze všech správných odpovědí bude vylosován výherce. Oznámení o výhře bude zasláno na mailovou adresu, ze které byla odeslána odpověď.
c) Výhry a výhody z výher nejsou právně vymahatelné.
d) Soutěže se nesmí zúčastnit zaměstnanci firmy BOALLGET a jejich rodinní příslušníci.

A o co hrajeme? O propagační předměty a poukázky na slevu.

Jelikož se množí dotazy ze Slovenska, zda bude i doprava na Slovensko zdarma, konzultovali jsme to s některými soutěžícími a rozhodli jsme, že aby se soutěžící z ČR necítili ukřivděni, že částku na dopravu mimo ČR snížíme v případě výhry o cenu tuzemské dopravy a to o 120 Kč.

POZOR - je nutné dodržovat pravidla soutěže, zejména bod 1. !!!!

Pokud Vám soutěž připadá příliš těžká nebo nezajímavá, rád se budu zaobírat Vašimi návrhy jak soutěž vylepšit, které mi můžete posílat na soutez@svetmodelu.cz .

 

 
 
 

Diskuse


Pro vstup do diskuse je nutno se nejdříve přihlásit !


šťastný výherce | Autor: Brikul Odpovědět 20.05.2008 9:36:28
Tento víkend mi přišel potěšující email od p.Borského, cituji: Vážený pane Brychta, dovoluji si Vám oznámit, že jste vyhrál v poznávací soutěži Světa Modelů za měsíc duben 2008 Okamžitě jsem o výhře informoval všechny okolo sedící rodinné příslušníky ..... ti teda moc nadšení nebyli, protože věděli co bude následovat a to další obj. nového modelu: BMW 320i WTCC 2007 1/88 od AA s výherní slevou, vauuuu a bez poštovnovného :-) Tímto chci ještě jednou poděkovat, díky.
oprava | Autor: Brikul Odpovědět 20.05.2008 9:40:02
BMW 320i WTCC 2007 1/18 od AA

Fulltextové hledání

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0

Počet hlasujících: 0

Novinky emailem

© 2004-2018 BOALLGET - Všechna práva vyhrazena © BOALLGET , Heřmanická 1469/47 , 71000 Slezská Ostrava, IČO: 11194961, Tel/Fax: +420596240294 UPOZORNĚNÍ:Veškerý obsah těchto stránek je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a příslušnými ustanoveními obchodního zákoníku. Věškeré texty, fotografie a jiná díla zde uvedené jsou chráněny každé zvlášť i včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu firmy BOALLGET je výslovně zakázáno jejich kopírovaní, tisknutí či jiné šíření jakýmkoliv způsobem. Některé části obsahují skryté ochranné prvky, které mohou být využity v trestním nebo občanskoprávním řízením proti neoprávněným osobám!!!
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.TOPlist TOPlist TOPlist