O minulém víkendu se jela 3. GP letošní sezony  v Bahrajnu. Vzhledem k přijatelnému času pro nás středoevropany jste se zajisté všichnu dívali na televizní přenos a i přesto, že tento závod nebyl tak dramatický jako závody předchozí, ve Vašich tipech se to zatím moc neprojevilo.

Výsledky tipování GP Bahrajn najdete - ZDE - (pdf)

Celkové pořadí tipovaní najdete - ZDE - (pdf)

Případné reklamace počtu bodů přijímáme do 7 dnů od zveřejnění těchto výsledků!!!

 

Vzhledem k vyrovnanosti je vidět, že stačí jeden dobrý tip a vše bude zase jinak, tak se nerozmýšlejte a tipujte, stále máte každý i nově příchozí šanci!!!

 

 

 

 

Tímto opět gratulujeme prvnímu v pořadí Speedymu a žádáme ho, aby se do 7 dnů od zveřejnění výsledků se přihlásil o zaslouženou výhru.

 

Nezapomeňte taky, že od 21. 4. můžete tipovat 4. GP sezony ve Španělsku.

 

Aktuální kalendář závodů najdete - ZDE -

Aktuální seznam jezdců najdete - ZDE -

Pravidla tipování najdete - ZDE -

 

 

UPOZORNĚNÍ: Vzhledem k velkému počtu tipů a následnému hromadnému zpracování Vás upozorňujeme, abyste přesně dodržovali pravidla zvláště bod 3. a to zejména mailovou adresu, na kterou má být tip odeslán a předmět mailu. Bohužel jsme museli několik tipů vyřadit, jelikož jste je zaslali na jinou mailovou adresu, než byla udána a tím nebylo a ani nebude možné hromadné zpracování Vašeho tipu. Stejně tak je nutno dodržovat předmět mailu, může tam být pouze text Formule 1 a nic jiného, tipy s jiným předmětem nelze selektovat a tudíž nebudou zahrnuty do zpracování.