Úvodní stránka BoallgetÚvodní stránka Boallget
Počet položek:
0 Ks
Hodnota nákupu:
0 Kč

  

   Soutěž na měsíc leden 2008 - výsledky soutěže z prosince 2007

Autor: IVO BORSKÝ      Zadáno: 26.01.2008 15:05:35

Správná odpověď na otázku z měsíce prosince je FERRARI 575 GTC , výrobce KYOSHO. Správných odpovědí tentokrát přišlo 67%  a z nich byli vylosováni a upozorněni mailem  tito výherci J. A. z ?, R.W. z Ostravy a S.J. z Brna. Výhercům gratulujeme.

 

Pro nedostatek času tentokrát zase něco lehkého

Otázka na měsíc leden - uveďte značku a typ auta a výrobce modelu, jehož detail je na obrázku.

Upozornění: nekompletní odpovědi budou vyřazeny! 

 Tak se snažte a nenechávejte vyhrávat ostatní, model je tentokrát znova z naší nabídky, ale vzhledem k aktuální skladové dostupnosti se nemusí zobrazovat.

Odpověď na dnešní otázky zasílejte do 31. 1. 2008
výhradně na adresu:
soutez@svetmodelu.cz
a do předmětu uveďte "Soutěž",
nepište do mailu s odpovědí žádné jiné zprávy a dotazy,
jelikož zprávy padají do určené složky, kterou čtu až před losováním, takže si toho nemusím všimnout, děkuji za pochopení.

Pravidla:
a) 1 osoba může poslat pouze 1 odpověď a musí být podepsaná alespoň iniciálami jména s uvedením místa bydliště. Z jedné mailové adresy může přijít pouze jedna odpověď. Při porušení tohoto bodu, budou všechny odpovědi vyhodnoceny jako nesprávné a budou vyřazeny.
b) Ze všech správných odpovědí bude vylosován výherce. Oznámení o výhře bude zasláno na mailovou adresu, ze které byla odeslána odpověď.
c) Výhry a výhody z výher nejsou právně vymahatelné.
d) Soutěže se nesmí zúčastnit zaměstnanci firmy BOALLGET a jejich rodinní příslušníci.

A o co hrajeme? O propagační předměty a poukázky na slevu.

Jelikož se množí dotazy ze Slovenska, zda bude i doprava na Slovensko zdarma, konzultovali jsme to s některými soutěžícími a rozhodli jsme, že aby se soutěžící z ČR necítili ukřivděni, že částku na dopravu mimo ČR snížíme v případě výhry o cenu tuzemské dopravy a to o 120 Kč.

POZOR - je nutné dodržovat pravidla soutěže, zejména bod 1. !!!!

Pokud Vám soutěž připadá příliš těžká nebo nezajímavá, rád se budu zaobírat Vašimi návrhy jak soutěž vylepšit, které mi můžete posílat na soutez@svetmodelu.cz .

 

 
 
 

Diskuse


Pro vstup do diskuse je nutno se nejdříve přihlásit !


Výhra | Autor: lambo Odpovědět 26.01.2008 18:38:20
Dnes 26.1.2008 mě přišla zpráva,že jsem výhercem soutěže za měsíc prosinec,z čehož mám radost už z toho důvodu,že obvykle nic nikde nevyhrávám,ačkoliv se zúčastňuji mnoha soutěží,naposledy jsem něco vyhrál před 37 lety.Z tohoto důvodu o neregulérnosti soutěže nemůže být vůbec pochyb.
jarek | Autor: jarek Odpovědět 26.01.2008 18:56:46
Zdravim, ja som dnes nasiel vo svojej mailovej schranke informaciu, ze som vyhral, suhlasim s lambom, ani mne sa toho moc nepodarilo vyhrat (asi preto, lebo sa nezapojujem do sutazi), takze o regulernosti sutaze by som moc nepochyboval, je to len treba skusit. Samozrejme, ani ja nehladam modely, u ktorych som si niet na 100% isty, ze ich poznam, zabralo by to moc casu, ale teraz nebolo co riesit, karbonom vykladanu cast motora 575 GTC som poznal hned.

Fulltextové hledání

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5

Počet hlasujících: 2

Novinky emailem

© 2004-2018 BOALLGET - Všechna práva vyhrazena © BOALLGET , Heřmanická 1469/47 , 71000 Slezská Ostrava, IČO: 11194961, Tel/Fax: +420596240294 UPOZORNĚNÍ:Veškerý obsah těchto stránek je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a příslušnými ustanoveními obchodního zákoníku. Věškeré texty, fotografie a jiná díla zde uvedené jsou chráněny každé zvlášť i včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu firmy BOALLGET je výslovně zakázáno jejich kopírovaní, tisknutí či jiné šíření jakýmkoliv způsobem. Některé části obsahují skryté ochranné prvky, které mohou být využity v trestním nebo občanskoprávním řízením proti neoprávněným osobám!!!
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.TOPlist TOPlist TOPlist