Správná odpověď na otázku z měsíce dubna 2007 je SEAT IBIZA 2,0 2002, výrobce IXO. Tentokrát přišlo 27 odpovědí, z toho jedna špatná. Vylosovaným autorúm správné odpovědí, poskytneme slevu 10% z ceny nákupu nad 1000 Kč a k tomu navíc dopravu v České republice zdarma ( na Slovensko odečteme z ceny dopravy 120 Kč), samozřejmě přidáme i nějaké propagační předměty. Správně odpověděl opět pan Michael Č. z Ostravy, Tomáš E. z Plzně a Ivan K. z Bratislavy. GRATULUJEME!!! 

 

Toto je obrázek, ze kterého byl výřez

 

 

Otázka nebo chcete-li rébus na měsíc duben  - uveďte značku auta jehož detail je na obrázku? Malá nápověda - pro usnadnění hledání dle barvy jsme barvu modelu upravili.

Tak se snažte a nenechávejte vyhrávat ostatní, doufám, že vzhledem k rozšíření tohoto modelu mezi sběrateli budete tentokrát úspěšnější.

Odpověď na dnešní otázky zasílejte do 31. 5. 2007
výhradně na adresu:
soutez@svetmodelu.cz
a do předmětu uveďte "Soutěž",
nepište do mailu s odpovědí žádné jiné zprávy a dotazy,
jelikož zprávy padají do určené složky, kterou čtu až před losováním, takže si toho nemusím všimnout, děkuji za pochopení.

Pravidla:
a) 1 osoba může poslat pouze 1 odpověď a musí být podepsaná alespoň iniciálami jména s uvedením místa bydliště. Z jedné mailové adresy může přijít pouze jedna odpověď. Při porušení tohoto bodu, budou všechny odpovědi vyhodnoceny jako nesprávné a budou vyřazeny.
b) Ze všech správných odpovědí bude vylosován výherce. Oznámení o výhře bude zasláno na mailovou adresu, ze které byla odeslána odpověď.
c) Výhry a výhody z výher nejsou právně vymahatelné.
d) Soutěže se nesmí zúčastnit zaměstnanci firmy BOALLGET a jejich rodinní příslušníci.

A o co hrajeme? O propagační předměty a poukázky na slevu.

Jelikož se množí dotazy ze Slovenska, zda bude i doprava na Slovensko zdarma, konzultovali jsme to s některými soutěžícími a rozhodli jsme, že aby se soutěžící z ČR necítili ukřivděni, že částku na dopravu mimo ČR snížíme v případě výhry o cenu tuzemské dopravy a to o 120 Kč.

POZOR - je nutné dodržovat pravidla soutěže, zejména bod 1. !!!!

Pokud Vám soutěž připadá příliš těžká nebo nezajímavá, rád se budu zaobírat Vašimi návrhy jak soutěž vylepšit, které mi můžete posílat na soutez@svetmodelu.cz .