Správná odpověď na otázku z měsíce března 2007 je LINCOLN KB CONCOURS DE ELEGANCE 1932, výrobce MOTOR CITY CLASSIC. Tentokrát opět přišly pouze 2 odpovědi, jedna špatná a jedna správná, takže opět nebylo co losovat, stačilo pouze správně odpovědět a autorovi správné odpovědí, poskytneme slevu 10% z ceny nákupu nad 1000 Kč a k tomu navíc dopravu v České republice zdarma, samozřejmě přidáme i nějaké propagační předměty. Správně odpověděl opět pan Radek W. z Ostravy a tímto mu i gratulejeme. 

 

Toto je obrázek, ze kterého byl výřez a ještě jsmo ho trochu otočili

 

Otázka nebo chcete-li rébus na měsíc duben  - uveďte značku a výrobce modelu jehož detail je na obrázku?

Tak se snažte a nenechávejte vyhrávat ostatní, doufám, že vzhledem k rozšíření tohoto modelu mezi sběrateli budete tentokrát úspěšnější.

Odpověď na dnešní otázky zasílejte do 30. 4. 2007
výhradně na adresu:
soutez@svetmodelu.cz
a do předmětu uveďte "Soutěž",
nepište do mailu s odpovědí žádné jiné zprávy a dotazy,
jelikož zprávy padají do určené složky, kterou čtu až před losováním, takže si toho nemusím všimnout, děkuji za pochopení.

Pravidla:
a) 1 osoba může poslat pouze 1 odpověď a musí být podepsaná alespoň iniciálami jména s uvedením místa bydliště. Z jedné mailové adresy může přijít pouze jedna odpověď. Při porušení tohoto bodu, budou všechny odpovědi vyhodnoceny jako nesprávné a budou vyřazeny.
b) Ze všech správných odpovědí bude vylosován výherce. Oznámení o výhře bude zasláno na mailovou adresu, ze které byla odeslána odpověď.
c) Výhry a výhody z výher nejsou právně vymahatelné.
d) Soutěže se nesmí zúčastnit zaměstnanci firmy BOALLGET a jejich rodinní příslušníci.

A o co hrajeme? O propagační předměty a poukázky na slevu.

Jelikož se množí dotazy ze Slovenska, zda bude i doprava na Slovensko zdarma, konzultovali jsme to s některými soutěžícími a rozhodli jsme, že aby se soutěžící z ČR necítili ukřivděni, že částku na dopravu mimo ČR snížíme v případě výhry o cenu tuzemské dopravy a to o 120 Kč.

Malá nápověda na závěr, model je samozřejmě z naší nabídky na našich stránkách.

POZOR - je nutné dodržovat pravidla soutěže, zejména bod 1. !!!!

Pokud Vám soutěž připadá příliš těžká nebo nezajímavá, rád se budu zaobírat Vašimi návrhy jak soutěž vylepšit, které mi můžete posílat na soutez@svetmodelu.cz .