Správná odpověď na otázku z měsíce října  je BMW 328 STREAMLINE ROADSTER MILLE MIGLIA 1940 #72 , výrobce Autoart. Tentokrát to bylo o něco lepší, došlo celkem 28 odpovědí, z toho 2 špatné a jedna pozdě. Zbývajících 10 bylo vyřazeno, více dole.  Z došlých správných odpovědí byli vylosováni 3 výherci, kterým tentokrát poskytneme slevu 10% z ceny nákupu nad 1000 Kč a k tomu navíc dopravu v České republice zdarma, samozřejmě přidáme i nějaké propagační předměty. Vylosovaní výherci již byli informováni emailem. Jelikož se množí anonymní zprávy o neregulérnosti soutěže budeme zvěřejňovat iniciály a město výherce. Takže dnes to jsou Lubomír Š. z Plzně, Matěj Ř. z Chocně a Zdeněk M. z ???. Současně také musím dodat, že výherce pro zvýšení regulérnosti soutěže tentokrát losovali sami zákazníci na naší prodejně v sobotu.

Toto je obrázek, ze kterého byl výřez

Protože vlivem balení Vašich objednávek nezbývá už ani na prosincovou soutěž mnoho času, dám ted opět něco hodně lehkého, samozřejmě pouze pro toho, kdo se vyzná!

Otázka na měsíc prosinec - uveďte značku auta a výrobce modelu jehož detail je na obrázku?

Ten flek uprostřed je začerněné jméno vozu, doufám, že to někdo nebude chtít rekonstruovat.

Tak se snažte a nenechávejte vyhrávat ostatní.

Odpověď na dnešní otázky zasílejte do 31. 12. 2006
výhradně na adresu:
  soutez@svetmodelu.cz
a do předmětu uveďte "Soutěž",
nepište do mailu s odpovědí žádné jiné zprávy a dotazy,
jelikož zprávy padají do určené složky, kterou čtu až před losováním, takže si toho nemusím všimnout, děkuji za pochopení.

Pravidla:
a) 1 osoba může poslat pouze 1 odpověď a musí být podepsaná alespoň iniciálami jména s uvedením místa bydliště. Z jedné mailové adresy může přijít pouze jedna odpověď. Při porušení tohoto bodu, budou všechny odpovědi vyhodnoceny jako nesprávné a budou vyřazeny.
b) Ze všech správných odpovědí bude vylosován výherce. Oznámení o výhře bude zasláno na mailovou adresu, ze které byla odeslána odpověď.
c) Výhry a výhody z výher nejsou právně vymahatelné.
d) Soutěže se nesmí zúčastnit zaměstnanci firmy BOALLGET a jejich rodinní příslušníci.

A o co hrajeme? O propagační předměty a poukázky na slevu.

Jelikož se množí dotazy ze Slovenska, zda bude i doprava na Slovensko zdarma, konzultovali jsme to s některými soutěžícími a rozhodli jsme, že aby se soutěžící z ČR necítili ukřivděni, že částku na dopravu mimo ČR snížíme v případě výhry o cenu tuzemské dopravy a to o 120 Kč.

Malá nápověda na závěr, model je samozřejmě z naší nabídky na těchto stránkách.

Ještě k regulérnosti soutěže - 10 správných odpovědí bylo vyřazeno proto, že ačkoliv přisly z různých emailových adres, nebyly ani podepsány, ale hlavně formulace věty byly zcela stejné i s pravopisnými chybami. Protože se tento způsob podvůdků začíná množit, změnili jsme pravidla pro odpovědi!!!


Pokud Vám soutěž připadá příliš těžká nebo nezajímavá, rád se budu zaobírat Vašimi návrhy jak soutěž vylepšit, které mi můžete posílat na soutez@svetmodelu.cz .