Správná odpověď na otázku z měsíce září  je TOYOTA FJ CRUISER, výrobce AUTOART. Tentokrát to bylo trochu slabší, jen 47 odpovědí a jen 35 odpovědí správných. Je vidět, že zcela odpadli hledači dle barvy auta, ale musím se přiznat, že Vám to taky mohlo velmi usnadnit logo Toyotyna volantu, které jsem sám přehlédl, že je tak dobře rozpoznatelné. Z došlých správných odpovědí byli vylosováni 3 výherci, kterým tentokrát poskytneme slevu 10% z ceny nákupu nad 1000 Kč a k tomu navíc dopravu v České republice zdarma, samozřejmě přidáme i nějaké propagační předměty. Vylosovaní výherci již byli informováni emailem.

Toto je obrázek, ze kterého byl výřez

A jelikož si nás jeden výherce docela vychutnal, tak zase trochu přitvrdíme, je to už dlouho co jsme tu měli pohled pod kapotu.

Otázka na měsíc říjen - uveďte značku auta a výrobce modelu jehož detail je na obrázku?

Tak se snažte a nenechávejte vyhrávat ostatní.

Odpověď na dnešní otázky zasílejte do 31.10. 2006
výhradně na adresu:
  soutez@svetmodelu.cz
a do předmětu uveďte "Soutěž",
nepište do mailu s odpovědí žádné jiné zprávy a dotazy,
jelikož zprávy padají do určené složky, kterou čtu až před losováním, takže si toho nemusím všimnout, děkuji za pochopení.

Pravidla:
a) 1 osoba může poslat pouze 1 odpověď. Z jedné mailové adresy může přijít pouze jedna odpověď. Při porušení tohoto bodu, budou všechny odpovědi vyhodnoceny jako nesprávné a budou vyřazeny.
b) Ze všech správných odpovědí bude vylosován výherce. Oznámení o výhře bude zasláno na mailovou adresu, ze které byla odeslána odpověď.
c) Výhry a výhody z výher nejsou právně vymahatelné.
d) Soutěže se nesmí zúčastnit zaměstnanci firmy BOALLGET a jejich rodinní příslušníci.

A o co hrajeme? O propagační předměty a poukázky na slevu.

Jelikož se množí dotazy ze Slovenska, zda bude i doprava na Slovensko zdarma, konzultovali jsme to s některými soutěžícími a rozhodli jsme, že aby se soutěžící z ČR necítili ukřivděni, že částku na dopravu mimo ČR snížíme v případě výhry o cenu tuzemské dopravy a to o 120 Kč.

Malá nápověda na závěr, model je samozřejmě z naší nabídky na těchto stránkách.


Pokud Vám soutěž připadá příliš těžká nebo nezajímavá, rád se budu zaobírat Vašimi návrhy jak soutěž vylepšit, které mi můžete posílat na
soutez@svetmodelu.cz .