Vetšina zájemců o RC modely se spalovacím motorem má většinou obavy, kde s nimi jezdit. Ne každý má dost velkou za upravenou zahradu, aby si pořádně zajezdil a nezničil manželce záhonky s květinami a zeleninou. A právě pro ně vyrobila fracouzská firma PIKTOR malou RC buggy v měřítku 1:16!!!

další obrázky najdete v shopu...

Nejnovější model mini buggy Miwi 4WD s pohonem spalovacím motorem ACE o objemu 0,5ccm v měřítku 1:16 je dodáván kompletně sestaven s nainstalovanými servy a nainstalovanou 2-kanálovou RC soupravou s volantovým vysílačem. Miwi je určen pro všechny příznivce extrémních výkonů a všech jezdců očekávajících rychlost, výkon a radost z jízdy. Standarní výbava Miwi bude pro vás opravdovým překvapením.

Sestavený 4WD model buggy Miwi nové generace v měřítku 1:16 je věrnou replikou závodní buggy 1:8. Konstrukce auta je shodná s větším vzorem, pouze jsou veškeré součásti zmenšeny na polovinu. Pohon zajišťuje vysokootáčkový motor ACE (Made in Japan) závodního typu ABC s obsahem 0,5ccm vybavený tahovým startérem a laděným výfukem. Mezi další vlastnosti modelu patří: hliníkové šasi se zapuštěnými otvory, nezávislé zavěšení všech kol, hydraulické tlumiče s olejovou náplní, stálý náhon všech kol 4WD, 3 diferenciály (přední, zadní, středový) s planetovými koly naplněné silikonovým olejem, 3-čelisťová odstředivá spojka, kompletní výbava jakostními kuličkovými ložisky, stavitelná geometrie náprav, vylehčené disky kol, pneumatiky offroad-buggy, vodotěsný kryt přijímače RC výbavy a baterií, nádrž 40ccm, , nabarvená a dekorovaná lexanová karosérie (dodávané 3 barvy), startovací sada.

Model lze také zakoupit bez RC soupravy.

Manual najdete - ZDE -

Video najdete - ZDE -

Doporučená výbava pro provoz modelu:
- palivo Jets Pro8 s 25% - 30% Nitra
- after run olej Jets
- olej do vzduchového filtru Jets
- lepidlo na šrouby Jets Medium / Leger
- tužkové baterie do modelu a vysílače (4ks + 8ks)

Technické údaje:
Délka: 259mm
Šířka: 179mm
Rozvor: 170mm
Hmotnost: 800g bez baterii
Nádrž: 40ccm
Motor: ACE 0,5cm s tahovým startérem (27.000 otáček / min)
Serva: Hogh-Torgue mini

Model můžete zakoupit - ZDE -