Správná odpověď na otázku z měsíce ledna je Ing. Wisnar - cestovní kancelář, 24 hodin Le Mans, 17. - 18.6. 2006. Z došlých správných odpovědí byli vylosováni 3 výherci, kterým tentokrát poskytneme slevu 10% z ceny nákupu nad 1000 Kč a k tomu navíc dopravu zdarma.  Samozřejmě přidáme i nějaké propagační předměty a jako bonus poukaz na slevu na zájezd do Paříže a Le Mans. Vylosovaní výherci již byli informováni emailem.


Otázka na měsíc únor - uveďte značku auta a výrobce modelu jehož detail je na obrázku

 

Tak se snažte a nenechávejte vyhrávat ostatní.

Odpověď na dnešní otázky zasílejte do 05. 03.  2006
na adresu:
  soutez@svetmodelu.cz

Pravidla:
a) 1 osoba může poslat pouze 1 odpověď. Z jedné mailové adresy může přijít pouze jedna odpověď. Při porušení tohoto bodu, budou všechny odpovědi vyhodnoceny jako nesprávné a budou vyřazeny.
b) Ze všech správných odpovědí bude vylosován výherce. Oznámení o výhře bude zasláno na mailovou adresu, ze které byla odeslána odpověď a zveřejněno na těchto stránkách.
c) Výherce souhlasí se zveřejněním svých iniciál a města, ze kterého pochází na těchto stránkách (např. J.Z. z Ostravy).
d) Výhry a výhody z výher nejsou právně vymahatelné.
e) Soutěže se nesmí zúčastnit zaměstnanci firmy BOALLGET a jejich rodinní příslušníci.

A o co hrajeme? O propagační předměty a poukázky na slevu.

Malá nápověda na závěr, model je samozřejmě z naší nabídky na těchto stránkách.


Pokud Vám soutěž připadá příliš těžká nebo nezajímavá, rád se budu zaobírat Vašimi návrhy jak soutěž vylepšit, které mi můžete posílat na
soutez@svetmodelu.cz .

Aby se Vám lépe přemýšlelo, doporučuji otevřít si láhev dobrého vína, které zakoupíte třeba na www.vinomarket.cz